رشت (پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش گیلان امروز شرایط برگزاری سال جدید تحصیلی در استان برای شهرهای با وضعیت قرمز و زرد را تشریح کرد. محمد رحمتی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد، اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 11 آگوست 2020  |  زمان: 22:04 ب.ظ  | شماره خبر: 56153   

رشت (پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش گیلان امروز شرایط برگزاری سال جدید تحصیلی در استان برای شهرهای با وضعیت قرمز و زرد را تشریح کرد. محمد رحمتی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد، اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان های سفید از نظر وضعیت ویروس کرونا به صورت حضوری در مدارس حاضر خواهند شد.
وی با بیان اینکه در مناطق زرد استان گیلان آموزش ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری به دانش آموزان ارائه می شود، افزود: در این وضعیت دانش آموزان به دو گروه تقسیم بندی خواهند شد و تعداد دانش آموزان را به نصف کاهش خواهیم داد.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه در این وضعیت برخی دروس به صورت حضوری ارائه خواهد شد، گفت: دروس باقی مانده نیز به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی به دانش آموزان آموزش داده می شود.
وی با بیان اینکه این شرایط در مناطق قرمز نیز به این گونه خواهد بود که تمام دانش آموزان آموزش دروس را به صورت غیرحضوری دریافت خواهند کرد، تصریح کرد: در مناطقی زرد که تعداد دانش آموزان زیاد باشد حضور دانش آموزان به صورت زوج و فرد خواهد بود.

خبر جدید  سپیدرود رشت با یک بازیکن محروم به مصاف پدیده می رود

کلاس های حضوری در شهرهای قرمز گیلان تشکیل نمی شود دانش آموزان در مناطق زرد از ۱۵ شهریور در مدرسه حاضر می شوند مدیرکل آموزش و پرورش گیلان محمد رحمتی گیلان
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.