۴۰ اصله نهال به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی کاشته شد. " /> کاشت 40 اصله نهال به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی mishin | می شین

40 اصله نهال به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی کاشته شد.

...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 6 مارس 2019  |  زمان: 20:07 ب.ظ  | شماره خبر: 45839   

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر انزلی، صبح امروز همزمان با ۱۵ اسفندروز درختکاری،۴۰ اصله نهال به مناسبت چهل سالگی انفلاب اسلامی در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی کاشته شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی در حاشیه این مراسم عنوان کرد: درخت مظهر زندگی و باعث لطافت هوا و موجب آرامش و پاکی طبیعت است وغرس درخت و ترویج این فرهنگ مبارک از ضروریات زندگی بشریت بهشمار میآید.

خبر جدید  حفظ کاربری اراضی اولویت ستاد مدیریت سواحل گیلان است

حسین شریفی افزود: درختان پربارترین و زیباترین نعمت الهی محسوب میشوند و با توجه به آثار فراوانی که برای زندگی بشر و سایر موجودات زنده دارند.در دین مقدس اسلام نیز به امر درختکاری اهمیت بسیار داده شده و همه مردم به این امر خداپسندانه تشویق شدهاند.

وی افزود: درخت و طبیعت یکی از مظاهر خلقت خداوند است و وظیفه همه ماست که از این نعمت خدادادی مراقبت کنیم. همه باید برای حفظ محیط زیست و پاکی آن تلاش کنیم و هفته محیط زیست و روز درختکاری نیز فرصت بسیار ارزندهای برای احیای فضای سبز و توسعه محیط زیست است.

خبر جدید  دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه بازدید کرد

به گزارش آنا در این مراسم سرپرست، اعضای هیات رئیسه، استادان،کارکنان و اعضای کانونهای مختلف دانشجویی ازجمله کانون محیط زیست، هلال احمر، فیلم و عکس، مهر و دوستی، دانشجویان انقلابی و کانون شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی حضور داشتند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مدیران گروه‌های آموزشی وظیفه سنگینی در تحول دانشگاه دارند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.