استاندار گیلان با بیان اینکه جدی‌ترین نیازها امنیت و آرامش است، افزود : بدون امنیت و آرامش، سایر بخش‌ها نخواهند توانست کار خود را به درستی انجام دهند . شعار سال: استاندار گیلان در نشست مشترک فرمانداران و فرماندهان انتظامی استان که شامگاه دوشنبه در محل سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد ، این نشست را ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 22 نوامبر 2017  |  زمان: 08:25 ق.ظ  | شماره خبر: 260   

استاندار گیلان با بیان اینکه جدی‌ترین نیازها امنیت و آرامش است، افزود : بدون امنیت و آرامش، سایر بخش‌ها نخواهند توانست کار خود را به درستی انجام دهند .

شعار سال: استاندار گیلان در نشست مشترک فرمانداران و فرماندهان انتظامی استان که شامگاه دوشنبه در محل سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد ، این نشست را لازم و تکرار آن را ضروری دانست و افزود: بسیاری از دستاوردهای استان بستگی به زحمات شما عزیزان دارد .

رئیس شورای تامین استان، وظایف نیروی انتظامی را وظایف مهمی عنوان کرد که جامعه به آن واقف است افزود : اقدامات شما در تمامی بخش های جامعه تاثیرگذار است.

استاندار گیلان اشتغال را نیازمند امنیت دانست و افزود: جامعه ای که امنیت نداشته باشد نمی‌توان در آن از سرمایه گذاری و رونق کسب و کار سخنی به میان آورد.

خبر جدید  کاراته کاهای نوجوان تیم ملی پتانسیل کسب مدال آسیایی را دارند

سالاری با بیان اینکه جدی‌ترین نیازها امنیت و آرامش است، افزود: بدون امنیت و آرامش، سایر بخش‌ها نخواهند توانست کار خود را به درستی انجام دهند .

سالاری با بیان اینکه چنانچه ماموریت های نیروی انتظامی به خوبی انجام شود قطعاً در حوزه های دیگر موفق خواهیم بود افزود : تامین امنیت و آرامش ، قطعاً در بهبود فضای کسب و کار و حوزه اقتصادی که دغدغه جدی جامعه است تاثیر گذار خواهد بود .

سالاری نیروی انتظامی را نماد و نشان اقتدار دانست و با قدردانی از اتخاذ رویکرد انجام ماموریت و تامین امنیت با ادامه روند جاری توسط نیروی انتظامی تصریح کرد : تلاش این است که با کمترین سلب آزادی مشروع ، وظایف و ماموریت نیروی انتظامی انجام گیرد .

نماینده عالی دولت در گیلان ، تمرکزحدود ۹۰ درصدی اقدامات نیروی انتظامی به مباحث پیشگیری را جای قدردانی دانست .

خبر جدید  فعالیت ۱۵ شعبه بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در گیلان

استاندار گیلان با بیان اینکه همه ما برای مردم کار می کنیم و در حقیقت مردم کارفرمای ما هستند اظهار داشت : با تقویت رویکرد مردم محوری در زندگی کاریمان موفق تر خواهیم بود .

سالاری با بیان اینکه باید تمامی کارهایمان برای بهبود زندگی مردم باشد افزود : الحمداله این رویکرد در نیروی انتظامی وجود دارد .

وی با اشاره به سختی کار نیروی انتظامی با بیان اینکه در روزهایی که دیگران تعطیلات خود را سپری می کنند کار شما سنگین تر می شود افزود : در بروز حادثه شما عزیزان بیشتر در معرض خطر و مشکلات هستید .

سالاری جامعه گیلان را جامعه ای متمدن و با فرهنگ غنی دانست و افزود : قدردان زحمات شما عزیزان هستیم که متناسب باشرایط فرهنگی و تمدنی این جامعه تلاش می کنید .

وی با اشاره به فضای خوب آرامش و امنیت در سراسر استان اظهار داشت : با وجود فضای خوب امنیت و آرامش در استان ، چنانچه مبتکرانه ، خلاقانه و با همراهی و هم افزایی حرکت کنیم قطعاً خواهیم توانست بخش عمده ای از مشکلات را حل کنیم .

خبر جدید  بزرگترین پردیس صنایع دستی شمال کشور در این منطقه تاسیس می شود

استاندار گیلان خواستار بیان مباحث کاربردی و پیشگیرانه توسط فرمانداران در شورای تامین شهرستان ها شد و افزود : فرمانداران در این نشست ها باید راه حل و تصمیمات مناسب را اتخاذ و برای سایر دستگاهها نیز تقسیم کار مشخص کنند .

وی بر لزوم حفظ فضای خوب استان تاکید کرد و افزود : در اجزاء تصمیمات کار را برای مردم لحاظ کنید .

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۳۰ آبان ۹۶، کدمطلب:۵۶۱۱۲۶، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.