رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به نیاز کشور در تخصص و تعهد راه‌اندازی شد و اکنون با حرکت رو به جلو فعالیت می‌کند. " /> فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ به نیاز کشور در تعهد و تخصص است mishin | می شین

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به نیاز کشور در تخصص و تعهد راه‌اندازی شد و اکنون با حرکت رو به جلو فعالیت می‌کند.

...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 12 ژوئن 2019  |  زمان: 20:05 ب.ظ  | شماره خبر: 49885   

ابراهیم چیرانی در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا در مورد سیوهفتمین سالگرد فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) بعد از به ثمررسیدنپیروزی انقلاب اسلامی در مورد دانشگاه و مراکز علمی نظر و دیدگاه منحصربهفرد داشتند.

وی افزود: حضرت امام(ره)به دنبال فعالیت دانشگاهی که در تراز انقلاب اسلامی باشد، بودند، مشخص بود دانشگاههای آن زمان در آن سالها نظر و دیدگاه ایشانرا تأمین نمیکند از اینرو فکر و ایده تأسیس و راهاندازی دانشگاه آزاد اسلامی را تأیید کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلانگفت: دانشگاه آزاد اسلامی در طول فعالیت خود فراز و نشیبهای زیادی داشته و آن چیزی که را میتوانیم خلاصه این ۳۷ سال بنامیم، این است که دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به نیاز کشور که تخصص و تعهد را در این مرکز علمی جمع کرده، راهاندازی شدهاست.

خبر جدید  درآمد ترانزیتی کشور افزایش می‌یابد

چیرانییادآور شد: فراز و نشیبهای دانشگاه آزاد اسلامی دوره به دوره فرق میکند، شرایط زمانی که در این ۳۷ سال آن را پشت سر گذاشتهایم در هر دوره متفاوت بوده، دوران اول انقلاب و سالهای جنگ و بعد از جنگ را باید در نظر بگیریم، نه فقط یک نقطه زمانی که الان در سال ۱۳۹۸ هستیم، دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس الگوی انقلابیدر شرایطی که در بدترین دوره و تحریمها به سر میبردیم و بسیاری از تخصصها بر ما تحریم شده بود، شکل گرفت.

خبر جدید  کسی جز علی کریمی توانایی اداره سپیدرود را ندارد

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در آن شرایط توانست در مسیر علم و پژوهش در کنار باورهای انقلاب اسلامی گام بردارد که لحظهبهلحظه در حال باروری است، بهطورکلی در دانشگاه بنا بر شرایط زمانی و پاسخ به نیاز در تمام شرایط و لحظهها رو به عقب نبودیم، ممکن بوده در بعضی از دورهها کندحرکت کرده باشیم؛ اما حرکت دانشگاه آزاد اسلامی روبهجلو بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشتیادآور شد: در دوره جدیدبا حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی حرکت روبهجلو دانشگاه آزاد تبلور بیشتری دارد، رئیس هیئت امنای دانشگاهمسیرهای اصلی را مشخص کردند، به مانند تمام دانشگاههای دنیا علاوه بر اینکه باید کیفیت علمی و آموزشی داشته باشیم و در مسیر آموزش و پژوهش قرار داشته باشیم، نباید از اقدامات و فعالیتهای فرهنگی غافل شویم.

خبر جدید  فعالیت پژوهشی دانشگاه آزاد نویدبخش توسعه آموزش عالی

چیرانی افزود: تمام مراکز آموزشی دنیا هستههای فرهنگی و آموزشی دارند. در دانشگاه آزاد اسلامی نیز چنین رویهای شکلگرفته و بحثهای پژوهشی با تأکید بر مشکلات جامعه، بحثهای فرهنگی با تأکید بر اینکه رفتار در تراز انقلاب اسلامی فرهنگی باشد. برای تحقق این مسیرها وقت و هزینه شده است و این مسیر همچنان ادامهدار خواهد بود.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ به نیاز کشور در تعهد و تخصص است

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.