گروه اجتماعی: سردار عبدالله پور کتاب را بهترین ابزار اثرگذاری بر افکار و اذهان دانست و گفت: برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی باید کتاب را سرلوحه خودمان قرار دهیم. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز، ۱۸ بهمن در نخستین نشست کتابخوان فرماندهان سپاه که در ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 7 فوریه 2018  |  زمان: 15:17 ب.ظ  | شماره خبر: 954   

گروه اجتماعی: سردار عبدالله پور کتاب را بهترین ابزار اثرگذاری بر افکار و اذهان دانست و گفت: برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی باید کتاب را سرلوحه خودمان قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز، ۱۸ بهمن در نخستین نشست کتابخوان فرماندهان سپاه که در سالن شهدای صالحین سپاه قدس استان گیلان برگزار شد، با معرفی کتاب «انقلاب اسلامی؛ زمینه ها و پیامدها»، اظهار کرد: یکی از نیازهای اساسی انقلاب اسلامی و یکی از ارکان رشد نظام در آینده مفهوم کتاب و کتابخوانی است که از آن غافل هستیم.

وی با اشاره به رسالت خطیر سپاه در پاسداری از انقلاب و دستارودهای آن، افزود: مدت هاست که نگران وضعیت کتاب و کتابخوانی در کشور و استان هستیم و لذا طی دو سال اخیر با همکاری سازمان های مردم نهاد این حوزه را دنبال می کنیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اضافه کرد: اگر قرار است انقلاب ما در مسیرش پاینده بماند و در مقابل تحولات نظام سلطه علیه انقلاب، ایستادگی کند، راهی جز کتاب و کتابخوانی نداریم. در واقع تولید علم بدون کتاب و کتابخوانی امکان پذیر نیست.

خبر جدید  40 ميليارد ريال اعتبار نيازمند تکمیل امام زادگان آستارا

سردار عبدالله پور، با تاکید بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در عرصه های فردی و اجتماعی، خاطرنشان کرد: اگر جامعه را با اطلاعات سطحی به پیش ببریم، بی تردید در آینده دچار مشکل خواهیم شد لذا سپاه و بسیج این آمادگی را دارد زمینه های فرهنگی فعال شدن کتاب در سبد مردم را فراهم کند.

وی کتاب را بهترین ابزار اثرگذاری بر افکار و اذهان دانست و گفت: برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی باید کتاب را سرلوحه خودمان قرار دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، انقلاب ما را ادامه انقلاب رسول گرامی اسلام(ص) دانست و متذکر شد: حضرت فاطمه زهرا(س) انقلاب رسول الله را حفظ کرد و امروز هرچه داریم از فداکاری فاطمه داریم.

سردار عبدالله پور، با گرامیداشت سالروز عملیات والفجر۸، اضافه کرد: چنین عملیات پیچیده ای در هیچ جنگی در دنیا رخ نداده؛ این در حالی است که دشمنان از اول انقلاب تاکنون ما را تحریم می کنند و دست از سر ما برنمی دارند.

خبر جدید  پرداخت 50 میلیارد تومان اعتبار برای احیای رودخانه های زرجوب و گوهررود

تشکیل یک نظام دینی کارآمد در دنیایی پست مدرن

وی انقلاب اسلامی را نیازمند کنکاش و تحقیق دانست و گفت: فشارهایی که از سوی غرب در انقلاب و نظام ما وارد شده، هر حکومتی را طی ۱۰ ماه ساقط می کرد، اما امروز انقلاب ما سی ونهمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد لذا کتاب مذکور به بررسی دستاوردهای کلان انقلاب در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی می پردازد.

فرمانده سپاه قدس گیلان، مهمترین دستارود انقلاب در سطح ملی را تشکیل یک نظام دینی کارآمد در دنیایی پست مدرن دانست و اظهار کرد: بی دینی دنیا را فراگرفته بود، اما انقلاب اسلامی دین را احیا کرد و نظام دینی را در همه عرصه ها به وجود آورد لذا نظام جمهوری اسلامی ایران مولود انقلاب است.

خبر جدید  خرید بالغ بر 41 هزارتن برگ سبز چای

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران الگوی دنیاست، عنوان کرد: مبنای سیاست داخلی ما «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و اساس سیاست خارجی ما «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» است.

سردار عبدالله پور، با اشاره به دستاوردهای منطقه ای جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: امروز کانون توجه دنیا و احیاگر جهان اسلام و تشیع هستیم. دشمن داعش را به وجود آورد تا با یک گروه شیعی به نام «حزب الله» که اسرائیل را وادار به عقب نشینی کرده، مقابله کند و این نشان دهنده قدرت جهان تشیع است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، بیداری اسلامی را یکی دیگر از دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: دوره پیش رو دوره اسلام و تمدن اسلامی است و آینده نور تابناک اسلام را در پناه انقلاب اسلامی ایران احساس خواهد کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.