سرهنگ پاسدار محمد رحمانی خبر داد: تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌ها از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها تا ستاد سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) این سپاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سرهنگ پاسدار محمد رحمانی مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان گفت: پیش از ظهر امروز(یک‌شنبه) تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال۹۷ از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 4 فوریه 2018  |  زمان: 14:22 ب.ظ  | شماره خبر: 438   

سرهنگ پاسدار محمد رحمانی خبر داد: تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌ها از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها تا ستاد سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) این سپاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سرهنگ پاسدار محمد رحمانی مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان گفت: پیش از ظهر امروز(یک‌شنبه) تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال۹۷ از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها تا ستاد سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) این سپاه برگزار شد.

خبر جدید  آغاز رسمی فاز اجرایی طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در گیلان

وی افزود: این جلسه در دو نوبت امروز(یک‌شنبه) و فردا(دوشنبه) برگزار می‌شود که برنامه‌ها از سطح پایگاه‌ها و حوزه‌ها جمع‌آوری‌شده و پس از تائید ستاد سپاه قدس گیلان جهت اجرا به نواحی ابلاغ خواهد شد.

سرهنگ رحمانی بیان کرد: نواحی نیز جمع‌بندی‌های نهایی را به معاونت طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان جهت ارسال به سازمان بسیج مستضعفین تحویل می‌دهد.

خبر جدید  دستگیری سه نفر حفار غیر مجاز در شهرستان رودبار

مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: برنامه‌هایی که در راستای اعتلای بسیج هستند به قوت خود اجرا خواهند شد و بعضی از برنامه‌ها نیز محله محور و یا شهر محور هستند که به اقتضی نیازهای فرهنگی هر شهر و ناحیه به اجرا درخواهد آمد.

جلسه‌ی تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال97 سپاه قدس گیلان برگزار شد

جلسه‌ی تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال97 سپاه قدس گیلان برگزار شد

[ad_2]

Source link

خبر جدید  طرح «کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف گل»درگیلان برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.