به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری در مراسم بهره برداری از هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مددجویی استان گیلان به صورت همزمان که ظهر دوشنبه در سالن شهدای ناجا شهرستان رشت برگزار شد با اشاره به این اقدام ارزشمند، اظهار کرد: این تعداد واحد مسکونی توسط کمیته امداد با همکاری سپاه و مشارکت مردمی و ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 فوریه 2018  |  زمان: 15:40 ب.ظ  | شماره خبر: 592   

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری در مراسم بهره برداری از هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مددجویی استان گیلان به صورت همزمان که ظهر دوشنبه در سالن شهدای ناجا شهرستان رشت برگزار شد با اشاره به این اقدام ارزشمند، اظهار کرد: این تعداد واحد مسکونی توسط کمیته امداد با همکاری سپاه و مشارکت مردمی و خیران احداث و امروز به بهره برداری رسید.

 وی با تأکید برضرورت جلب مشارکت های مردمی در چنین برنامه هایی، گفت: هرگاه هر فعالیتی با مشارکت های مردمی همراه شود موفقیت آن غیرقابل انکار است.

ساخت ۲۰۰۰واحد مسکونی برای محرومان در گیلان

استاندار گیلان با اشاره به لزوم توجه بیشتر بر روی حوزه های تأمین مسکن و اشتغال در استان گیلان، افزود: توجه و برنامه ریزی برای حل معضلات و مشکلات این دو حوزه بسیاری از مسائل در سطح جامعه را برطرف می کند.

خبر جدید  جلسه تودیع و معارفه فرماندار رشت برگزارشد

وی در ادامه به اقدامات دولت در این زمینه و حمایت مجلس نیز اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیش بینی های لازم در این زمینه در لایحه بودجه سال آینده شده که انتظار می رود با تصویب این لایحه بتوانیم گام های موثری در این حوزه برداریم.

سالاری همچنین با اشاره به در دست ساخت بودن دو هزار واحد مسکن مددجویی در سطح گیلان، تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از این تعداد واحد مسکونی تاحد بسیاری می تواند مشکلات این حوزه در استان را برطرف کند.

خبر جدید  تأمین میوه شب عید گیلانیان

وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان، یادآورشد: با توجه به پیچیدگی های این حوزه انجام اقدامات ثمربخش در حوزه اشتغال نسبت به حوزه مسکن سنگین تر و سخت تر است.

استاندار گیلان با بیان اینکه در زمینه تأمین منابع اشتغال در سال جاری نسبت به گذشته خوب اقدام شده است، افزود: تلاش شده تا با برنامه ریزی مناسب این منابع در اختیار طرح ها و افرادی قرار گیرد که ایجاد اشتغال را به دنبال داشته باشد.

تکمیل حلقه توسعه حوزه گردشگری گیلان

وی همچنین به توجه بر ایجاد شغل در سطح روستاها نیز اشاره کرد و گفت: باید همزمان با ایجاد اشتغال در سطح روستاها در زمینه جذب بازار برای فروش محصولات روستایی نیز مدنظر قرار گیرد.

خبر جدید  استفاده سالانه حدود 30 میلیون نفر از نوار ساحلی گیلان

سالاری با بیان اینکه مهم ترین حوزه استان گیلان برای اشتغال بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت های استان در این زمینه است، ادامه داد: حلقه کامل توسعه حوزه گردشگری در استان گیلان امروز شناسایی، تعریف و برنامه ریزی شده که باید براساس آن عمل کنیم.

وی حوزه دوم برای ایجاد اشتغال در گیلان را توجه به بخش کشاورزی برشمرد و گفت: با توجه به اینکه امکان افزایش سطح زیر کشت در استان وجود ندارد باید مسئولان در راستای افزایش و ارتقای بهره وری این حوزه برنامه ریزی، تلاش و اقدام کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.