به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان  گفت: تامین اجتماعی استان گیلان دارای، بیش از ۱۱۴ هزار مستمری بگیر است. جمیل حق پرست تعداد بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان گیلان را ۴۰۴ هزار بیمه شده اصلی با افراد تحت تکفل آنها ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 فوریه 2018  |  زمان: 13:47 ب.ظ  | شماره خبر: 582   

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان  گفت: تامین اجتماعی استان گیلان دارای، بیش از ۱۱۴ هزار مستمری بگیر است.

جمیل حق پرست تعداد بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان گیلان را ۴۰۴ هزار بیمه شده اصلی با افراد تحت تکفل آنها یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر عنوان و اظهار کرد: در ۹ ماه امسال، حدود یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در قالب تعهدات کوتاه مدت، بلند مدت و بیمه بیکاری پرداخت شده است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به مقوله مهم بیمه خاطر نشان کرد: متاسفانه با وجود تلاش های صورت گرفته در سال های اخیر کمتر شاهد حساسیت مردم نسبت به بیمه هستیم و با از دست دادن توان کاری و به تبع آن نداشتن درآمد، آنوقت به فکر بیمه می افتند.

خبر جدید  نابودی 2.5 هکتار از مناطق جنگلی در پی احداث یک کیلومتر خط دو مداره

افزایش آمار گروه های بیمه شدگان خاص در استان

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان افزایش آمار گروه های بیمه شدگان خاص در استان تصریح کرد: افزایش گروه های بیمه شده خاص شامل قالیبافان، رانندگان، کارگران ساختمانی و غیره نشانگر فرهنگ مردم و توجه آنان به این نوع بیمه است.

حق پرست از استعلام بسیاری از اطلاعات بیمه شده با استفاده از گوشی های همراه خبر داد و یادآور شد: با استفاده از درج ستاره ۱۴۲ مربع در گوشی های همراه بسیاری از اطلاعات بیمه شده استعلام می شود.

خبر جدید  امام جمعه رشت:آلودگی زرجوب و گوهررود اکوسیستم گیلان را نابود می‌کند

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند در ابتدا با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی استان گیلان در بخش مشاهده سوابق با واردکردن کد ملی، شماره بیمه و تلفن همراه به نام خود شخص اقدام کند و بعد از آن پیامکی ارسال می شود که از آن بعد هر بار برای استعلام بیمه ای می تواند از گوشی های هوشمند استفاده کند.

مدیر کل تامین اجتماعی گیلان

حق پرست راه برون رفت از فضای موجود و افزایش رضایتمندی مردم را استفاده از بستر اینترنت و حذف مراجعه های حضوری و فیزیکی در واحدهای اجرایی عنوان و اظهار کرد: در این راستا نیز اقدامات خوبی از سوی تامین اجتماعی استان گیلان انجام گرفته است.

خبر جدید  لنگرودی‌ها بیش از 200 میلیون تومان زکات پرداخت کردند / افزایش 50 درصدی زکات

توسعه کارگزاری ها در پنج شهر استان گیلان

وی با اشاره به توسعه کارگزاری ها در پنج شهر استان گیلان شامل رودسر، لنگرود، صومعه سرا، تالش و آستارا خاطر نشان کرد: با این کارگزاری ها، ایستگاه های کاری افزایش می یابد و مردم راحت تر به واحدها مراجعه می کنند.

حق پرست اظهار کرد: اعزام مستمری بگیران به مشهد مقدس در قالب طرح کرامت رضوی، انتخاب مستمری بگیران نمونه و تعامل با کانون ها از دیگر برنامه های تامین اجتماعی استان گیلان در این مدت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.