خبرگزاري آريا- فرماندار شهرستان لنگرود از افتتاح ۱۵۰ پروژه با اعتبار ۲۵ ميليارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: از اولين هفته دولت تدبير و اميد تا دهه فجر امسال در مجموع هزار و ۷۱ پروژه با اعتبار ۳۳۲ميليارد تومان در لنگرود به بهره برداري رسيد. به گزارش خبرگزاري آريا از لنگرود سيد ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970  |  زمان: 03:30 ق.ظ  | شماره خبر: 375   

بهره برداري از 150 طرح عمراني دهه فجر امسال در لنگرود

خبرگزاري آريا- فرماندار شهرستان لنگرود از افتتاح ۱۵۰ پروژه با اعتبار ۲۵ ميليارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: از اولين هفته دولت تدبير و اميد تا دهه فجر امسال در مجموع هزار و ۷۱ پروژه با اعتبار ۳۳۲ميليارد تومان در لنگرود به بهره برداري رسيد.
 به گزارش خبرگزاري آريا از لنگرود سيد رضا جوادپور در نشست خبري با اصحاب رسانه که به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارک فجر در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، گفت: ايام الله دهه فجر فرصتي است که ملت ايران نسبت به امام عزيز و  شهدا اداي دين کند و تاکيد عمومي در همه برنامه ها اين است که در طول دهه فجر هميشه خود را مديون امام و شهيدان بدانيم.

وي با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران امروز جزء مقتدرترين کشور منطقه هست، افزود: دنيا باور کرده است که جمهوري اسلامي با اتکا به انقلاب اسلامي و رهبري الهي و ولايي در دنياي امروزبه عنوان يک کشور مترقي ومقتدر در عرصه هاي داخلي، خارجي و بين المللي است.
 سيد رضا جوادپور ادامه داد: امروز در اوج استقلال و عظمت مسير عدالت و پيشرفت با اتکا به منابع داخلي و مردم و بدون هيچ وابستگي به ابرقدرت ها طي مي شود.
 فرماندار لنگرود با بيان اينکه ۲۲ بهمن نمايش وفاداري ملت ايران نسبت به نظام، انقلاب و رهبري است، تصريح کرد: امسال نيز در صفوف متحد در يوم الله ۲۲ بهمن شرکت پرشور و گسترده خواهيم داشت و نشان مي دهيم که اين ملت از ياوه گويي هاي دشمنان هيچ وحشتي ندارد.
 وي با اشاره به اينکه ما بايد حول محور ولايت و رهبري متحد ومنسجم باشيم، اذعان کرد: از تفرقه و اختلاف، دوري و فضاي نااميدي را در جامعه تزريق نکنيم و ارزش هاي انقلاب را به نسل جديد منتقل کنيم.
 سيد رضا جوادپور شعار دهه فجر امسال را” سربلندي ملت ايران در پرتو جمهوري اسلامي، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتي” عنوان و اظهار کرد: از اولين هفته دولت تدبير و اميد تا دهه فجر امسال در مجموع هزار و ۷۱ پروژه با اعتبار ۳۳۲ ميليارد تومان در حوزه مسائل عمراني در شهرستان لنگرود به بهره برداري رسيد.
 وي از افتتاح ۱۵۰ پروژه با اعتبار ۲۵ ميليارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: مهم ترين اين طرح هاي عمراني در حوزه شهرسازي و راهداري با ۴ پروژه با اعتبار۵ ميليارد و ۲۷۴ ميليون تومان، جهاد کشاورزي با دو پروژه ۲۹۵ ميليون تومان و شهرداري ها با ۱۱ پروژه با اعتبار ۷ ميليارد و۹۹۴ ميليون تومان است.
 سيد رضا جوادپور ادامه داد: در حوزه بخشداري ها و دهياري ها هم ۱۱ پروژه با مبلغ ۹۳۹ ميليون تومان به بهره برداري مي رسد.
 فرماندار شهرستان لنگرود تاکيد کرد: جشن هاي ويژه انقلاب هم با درنظر گرفتن ايام فاطميه در شهرستان برگزار شود.
 گفتني است، سد پهلوان بست و باند شمالي کنارگذر و سد گالشکلام از جمله پروژه هايي است که در سال جديد به بهره برداري مي رسد.

خبر جدید  جامعه دینی، غم زده و ناشاد نیست

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.