استاندار گیلان در کارگروه صادرات غیرنفتی و شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد افزود: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشید. شعار سال: مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز در سالن شهید انصاری استانداری ...
تاریخ مخابره: جمعه 12 ژانویه 2018  |  زمان: 21:21 ب.ظ  | شماره خبر: 272   

استاندار گیلان در کارگروه صادرات غیرنفتی و شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد افزود: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشید.

شعار سال: مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با انتقاد از تعدد کارگروههای مشابه خاطر نشان کرد : در برخی موارد تعدد کارگروه‌های مشابه، موجب سردرگمی بخش خصوصی خواهد شد که از کدام منظر می‌تواند با بخش دولتی گفتگو کند.

وی افزود: تلاش استان بر این است تا با برگزاری مشترک کارگروه‌های با موضوعات مشابه، این سردرگمی بخش خصوصی را کاهش دهد.

استاندار گیلان همچنین رقابت بنادر استان با بنادر همسایه را موجب تقویت و عامل موثر در رفع مشکلات بنادر دانست و افزود: این رقابت‌ها موجب خواهد شد تا ایرادات شناسایی و تلاش در جهت از بین رفتن آن صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد افزود: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشیم.

سالاری با بیان اینکه همه باید برای مردم کار کنیم افزود: بخش خصوصی نیز مردم هستند و نباید به صورت تحکمی با مردم و بخش خصوصی گفتگو کنیم.

استاندار گیلان بر ضرورت کمک مدیران به توسعه بخش گردشگری تأکید کرد و افزود: به یاری خداوند طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخش اعظمی از فرصت‌های شغلی استان در ۱ تا ۲ سال آینده را از بخش گردشگری انتظار داریم.

سالاری برگزاری این نشست‌ها را با هدف گفتگوی بدون تعارف طرفین و ارائه راهکار روشن و کارشناسی عنوان کرد و افزود: نباید جلسات جنبه تشریفاتی داشته و با این رویکرد تصمیم‌گیری کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار ۲۱دی ۹۶، کدمطلب:۶۶۱۲۳۵، www.borna.news

خبر جدید  ملاقات مردمی ۵ ساعته نماینده ولی فقیه در گیلان + عکس

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.