به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: ۶ واحد صنعتی غیرفعال مجددا فعال و به عرصه صنعت و تولید بازگشتند. احمد علی شهیدی ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر گفت: شهرک صنعتی بندر انزلی با مساحت، ۵۵ هکتار و استقرار ۱۰۱ واحد صنعتی فعال از جمله ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 فوریه 2018  |  زمان: 09:57 ق.ظ  | شماره خبر: 469   

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: ۶ واحد صنعتی غیرفعال مجددا فعال و به عرصه صنعت و تولید بازگشتند.

احمد علی شهیدی ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر گفت: شهرک صنعتی بندر انزلی با مساحت، ۵۵ هکتار و استقرار ۱۰۱ واحد صنعتی فعال از جمله شهرک های صنعتی مهم و تاثیر گذار در سطح استان می باشد که برای ۱۹۱۲ نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال نموده است.

وی افزود: شهرک صنعتی بندر انزلی به واسطه استقرار در محدوده منطقه آزاد تجاری، صنعتی بندر انزلی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و تمایل سرمایه گذاری در این شهرک به واسطه قرار گرفتن در محدوده منطقه آزاد و به جهت برخورداری از معافیت های مالیاتی و گمرکی نسبت به سایر شهرک های صنعتی سطح استان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

خبر جدید  اعمال محدودیت ترافیکی در 2 جاده گیلان

شهیدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بندر انزلی در خصوص توجه به بخش صنعت و تولید خاطر نشان کرد: از آنجایی که این شهرک صنعتی در محدوده منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است و به جهت برخورداری از مزیت های سرمایه گذاری و گمرکی رغبت سرمایه گذاران برای حضور در این شهرک بسیار زیاد است ولی به علت نبود عرصه صنعتی امکان جذب سرمایه گذار وجود ندارد.

خبر جدید  اهمیت استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی

افتتاح پروژه ها صنعتی

شهرک صنعتی در حال ساخت لشت نشاء می تواند بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار باشد

وی در ادامه بیان داشت: شهرک صنعتی در حال ساخت لشت نشاء که در فاصله اندکی از محدوده منطقه آزاد انزلی قرار دارد می تواند بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار باشد البته با توجه به قرار گرفتن در محدوده منطقه آزاد، که شرکت شهرک های صنعتی گیلان در این خصوص آمادگی خود را اعلام می کند.

خبر جدید  برگزاری مراسم شب شعر در رشت

لازم به ذکر می باشد ۶ واحد صنعتی شامل، مهاجر تجارت، آذین پوش، رها تجارت، خزر چوب سبز کاسپین و اوج اندیشان از جمله واحدهای صنعتی غیرفعالی بودن که مجددا فعال و به عرصه صنعت و تولید بازگشتند و طرح توسعه شرکت خزرمنبع نیز افتتاح گردید.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.