به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در مراسمی پروژه های عمرانی بخش کرگانرود به مورد بهره برداری رسید. سید عیسی مهدوی فرماندار تالش در افتتاح سردخانه ۲۰۰۰ تنی با تبریک ایام دهه فجر صنعت نگه داری ازصنایع اشتغال زاست که در صادرات و صنایع دیگری مانند صنایع تبدیلی تحولات زیادی ایجاد می کند.  مهدوی با اشاره ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 7 فوریه 2018  |  زمان: 10:38 ق.ظ  | شماره خبر: 897   

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در مراسمی پروژه های عمرانی بخش کرگانرود به مورد بهره برداری رسید.

سید عیسی مهدوی فرماندار تالش در افتتاح سردخانه ۲۰۰۰ تنی با تبریک ایام دهه فجر صنعت نگه داری ازصنایع اشتغال زاست که در صادرات و صنایع دیگری مانند صنایع تبدیلی تحولات زیادی ایجاد می کند. 

مهدوی با اشاره به استفاده  از ظرفیت محصولات باغات خود در موضوع صنایع تبدیلی ادامه داد باید  از خام فروشی محصولات  کم کرده و به فراوری های محصولاتی مانند کیوی و محصولات باغی در صنایع تبدیلی بهره بیشتری ببریم.

وی با تقدیر از ورود سرمایه گذاران در بخش تولیدی شهرستان از  تولید کنندگات و صنعت گران درخواست نمود که سرمایه گذاران را هدایت و کمک تا در صنایع تبدیلی و محصولات و فراورده های باغی خود مانند کود اقدامات مناسب صورت گیرد.

خبر جدید  شهرداری رشت تمهیدات لازم به منظور استقبال از گردشگران نوروزی را فراهم کرده است

مهدوی مهمترین مسئله در صنایع تبدیلی را علاوه بر  تولید و ازدیاد آن  مسئله صادرات و اشتغال برشمرد و ادامه داد اگر در بخش صادرات کار شود  اشتغال قوی دارد که امیدواریم بتواند به این موقعیت دست پیدا بکند.

پروزه عمرانی کرگانرود تالش

سید جلال سیدمحمدی در آیین مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی بخش کرگانرود با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با درنظر گرفتن میزان‌پروژه های مورد افتتاح در فاصله هفته دولت  به آنهایی که با انصاف به عملکرد نظر می دهند اثبات می گردد که دولت تلاش می کند در راستای رفع مشکلات و کمبود ها و نواقص قدم بردارد و از کمترین امکانات بیشترین بهره برداری را کند. 

خبر جدید  افتتاح آسفالت بافت راه روستایی در شهرستان رضوانشهر

کمبود اعتبارات و بودجه ای که در اختیار دولت است

سیدمحمدی با اشاره  به کمبود اعتبارات و بودجه ای که در اختیار دولت است گفت: دولت با وجود این مشکلات در مقابل تخریب هایی که بر علیه دولت می شود بهترین و بیشترین استفاده را می کند.

وی یکی از اقدامات بزرگ دولت را شفاف سازی بودجه ۹۷ و رساندن جزئیات این بودجه به سمع و نظر مردم دانست.

رشد دو برابری پروژه ها و اعتبارات نسبت به سال گذشته 

سیدمحمدی با اشاره به میزان رشد دو برابری پروژه ها و اعتبارات نسبت به سال گذشته گفت: در دهه فجر امسال دولت تدبیرو امید با وجود داشتن مشکلات در تامین اعتبارات سهم شهرستان تالش  ۳۴۵ پروژه بالغ بر  ۵۴ میلیارد تومان اعتبار  بود.

خبر جدید  پایان رقابت های تکواندوی خردسالان گیلان

در ششمین روز از دهه فجر بهره برداری از آسفالت معابر شهر لیسار، بهره برداری از ۸ پروژه دهیاری های بخش کرگانرود، بهره برداری از ۳ پروژه راه و شهرسازی، بهره برداری از ۴ پروژه توزیع برق، بهره برداری از ۹ پروژه اجرای طرح هادی روستایی، بهره برداری از سردخانه ۲۰۰۰ تنی در شهرک کشلی و افتتاح ۴ واحد منزل مددجو از مهمترین پروژه های بخش کرگانرود بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.