خبرگزاري آريا-فرماندار صومعه سرا گفت: در ايام دهه فجر امسال شاهد افتتاح و بهره برداري از ۲۵۶ پروژه عمراني و توليدي با اعتباري به ارزش ۳۸۴۱۸۶ ميليون ريال در شهرستان صومعه سرا هستيم. به گزارش خبرگزاري آريا از صومعه سرا فتح اللهي در نشست خبري امروز خود با خبرنگاران و  اصحاب رسانه که بمناسبت فرا ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970  |  زمان: 03:30 ق.ظ  | شماره خبر: 377   

افتتاح و بهره برداري از 256 پروژه عمراني و توليدي دهه فجر در صومعه سرا

خبرگزاري آريا-فرماندار صومعه سرا گفت: در ايام دهه فجر امسال شاهد افتتاح و بهره برداري از ۲۵۶ پروژه عمراني و توليدي با اعتباري به ارزش ۳۸۴۱۸۶ ميليون ريال در شهرستان صومعه سرا هستيم.

به گزارش خبرگزاري آريا از صومعه سرا فتح اللهي در نشست خبري امروز خود با خبرنگاران و  اصحاب رسانه که بمناسبت فرا رسيدن ايام دهه فجر انقلاب اسلامي برگزار شد ، ضمن تسليت بمناسبت  ايام فاطميه و تبريک بمناسبت ايام دهه فجر که آغاز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران ميباشد گفت  : يکبار ديگر فرصتي پيداشد که آنچه را که ادارات دولتي و نهادهاي اجرايي  عملياتي واجرايي کرده اند به سمع و نظر مردم عزيزمان برسانيم و افزود : انقلاب اسلامي ما ، نقطه عطفي در نظام جمهوري اسلامي ايران است  انقلابي  که با دستان خالي و بانيات پاک و توکل بر خدا و عزم واراده مردم شريف ايران اسلامي و پشتوانه  رهبر عالي قدري که قدرتمندانه و بدون هيچگونه امکاناتي در مقابل استکبار ايستاد و از هيپچ چيز نهراسيد و  سرانجام درخت تنومند انقلاب را به بار نشاند .
فرماندار با اشاره به اينکه بايد حرمت ايام فاطميه نگداشته شود گفت : نسبت به برگزاري آيين ها ي دهه فجر در اين ايام نوع فعاليتها متفاوت  بوده و در راستاي  اشتغال و توسعه پايدار صورت پذيرد و افزود : موانع توسعه  با توجه به پتانسيلهاي موجود شناسايي شده و نسبت به رفع آنها اقدامات به موقع انجام گيرد.
به گفته اين مسئول با اجراي طرح هاي  اشتغال و توسعه پايدار مشکلات اجتماعي و ناهنجاريها کاهش پيدا کرده و معزلاتي چون سرقت ، مواد مخدر و در ايجاد فرصت  مناسب براي  ازدواج جوانان خواهد بود همچنين افزود : اگر توسعه پايدار با محوريت اشتغال جوانان فراهم شود، محيط جامعه شاد ومفرح اميدوار کننده شده و فضاي کسب و کار رونق ميگيرد .
فتح اللهي ضمن تاکيد بر اينکه مشکل اشتغال فقط با جذب نيروهاي دولتي  حل نخواهد شد گفت : وقتي اينهمه پتانسيل و سرمايه گذار وجود دارد با ايجاد فضاي کسب و کار سعي کنيم با جلب اعتماد سرمايه گذار و با جذب جوانان مشکلات را مرتفع نماييم.
مهندس فتح اللهي گفت : تعامل بين ادارات و دستگاه ها سر آمد توسعه است و افزود : هفتاد درصد مردم از طريق فعاليتهاي کشاورزي کسب درآمد دارند و بخش عمده آن در خصوص زراعت برنج است  که اگر آب مطمئنه کشاورزي تامين نگردد و نتوانيم اين اشتغال را پايدار نگه داريم با مشکل اساسي مواجه خواهيم شد.
فرماندار بااشاره به ميزان کاهش بارندگي وبرف در زمستان امسال و بخاطر رسوباتي  که ورودي آب سد منجيل را با کاهش قابل توجهي مواجه کرده است  گفت : اين  موانع در چند سال آينده يک فرايند کاهش آب بسبار زيادي را متوجه استان ما خواهد کرد و اين يک زنگ هشدار براي  ماست که  با نگاه پدافندي  بايد خود را آماده مقابله و رفع  آسيب هاي   متعاقب آن کنيم .
فرماندار در پايان  ضمن اشاره به اعم برنامه هاي فرهنگي ، ورزشي ، اجتماعي ، مذهبي وهمچنين افتتاح وبهره برداري از ۲۵۶ پروژه عمراني وتوليدي به ارزش ۳۸۴۱۸۶ ميليون ريال و  پروژه هاي قابل افتتاح دهه فجر نظير سد لاستيکي ، پل کمربندي تولم شهر ، چهار خطه کردن محور فومن – پونل  و احداث همزمان  چهار سالن  ورزشي ، باز سازي و مرمت  سالن پلاتو و ساختمان ارشاد اسلامي و همچنين احياء پل تاريخي گوراب  ، مرمت و بازسازي خانه ميرزا را خواهيم داشت،  در تکميل سخنان فرمودند : اگر در افق برنامه هاي خود همکاري و تعامل با دستگاها و ادارات  داشته باشيم هر چه سريعتر به نتيجه مطلوب دست مي يابيم.

خبر جدید  نرخ سکه و طلا در بازار رشت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.