به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی اشتغال را یکی از دغدغه‌های اعضای کمیسیون تلفیق عنوان کرد. نماینده مردم رشت در مجلس درخصوص عملکرد کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ و جشنواره رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار داشت: دغدغه‌ اساسی در زمینه وعده‌های که برای ایجاد اشتغال داده می‌شود ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 7 فوریه 2018  |  زمان: 15:23 ب.ظ  | شماره خبر: 964   

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی اشتغال را یکی از دغدغه‌های اعضای کمیسیون تلفیق عنوان کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس درخصوص عملکرد کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ و جشنواره رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار داشت: دغدغه‌ اساسی در زمینه وعده‌های که برای ایجاد اشتغال داده می‌شود وجود دارد که درحال حاضر نیز مورد تاکید رئیس مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ماموریتی به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ با نوع نگاه پدرانه داده شد، گفت: مباحث هدفمندی، اشتغال، آلودگی زیست محیطی، آب و گرد و غبار حل نمی‌شوند مگر در سایه همدلی و اینکه هر دو طرف از تصمیم گرفته شده دفاع کنند.

خبر جدید  لزوم افزایش سرعت بررسی طرح‌ها در کمیسیون‌های شورا/ اختصاص زمین برای ساماندهی دست‌فروشان شهر رشت

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با انداختن توپ در زمین طرف مقابل بعد از مشاهده بازخورد در خصوص تصمیمات گرفته شده نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود، ادامه داد: در گرفتن برخی تصمیمات باید ریسک آن را بپذیریم در غیر اینصورت نتیجه‌ای برای ما در بر ندارد.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال یکی از دغدغه‌های اعضای کمیسیون است و در ماموریت جدید دکتر لاریجانی به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد، عنوان کرد: نوع نگاه و توصیه آقای لاریجانی این است که کمیسیون تلفیق جایگاه خود را ارتقاء دهد.

خبر جدید  نیم‌متر آب هم در بخش‌های عمیق وجود ندارد

دولت زمین بازی را ایجاد و این کمیسیون در این زمین بازی کرد

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت زمین بازی را ایجاد و این کمیسیون در این زمین بازی کرد، یکسری احکام داده شد و کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ با این احکام معطل شد، ادامه داد: رئیس مجلس اعلام کرد که این احکام کنار گذاشته شود و بروید در خصوص ۵ مسئله اساسی تصمیمات بگیرید و آن را ارائه کنید.

امکان وجود دارد تا کمیسیون تلفیق لایحه دولت را کنار گذاشته و لایحه جدیدی را ارائه کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این امکان وجود دارد تا کمیسیون تلفیق لایحه دولت را کنار گذاشته و لایحه جدیدی را ارائه کند و یا اینکه لایحه بودجه دولت را به شیوه مناسبی اصلاح کند، تصریح کرد: این اقدام بسیار مناسب است و ما آرزوی آن را داشتیم تلفیق در زمین دولت بازی نکند و زمین بازی مردمی را ایجاد کند و آن را به مردم اختصاص دهد اما ناظر و مربی آن از بین دولت و مجلس انتخاب شود.

خبر جدید  ورزش در عرصه های همگانی و قهرمانی دارای اهمیت است/حضور 23 گیلانی در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.