ایلنا: فرمانده انتظامی گیلان از اجرای مرحله اول طرح تشدید مبارزه با اراذل و اوباش موسوم به «طرح شهید پاینده» در سطح استان خبر داد. ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019  |  زمان: 00:56 ق.ظ  | شماره خبر: 40785   

فرمانده انتظامی گیلان از اجرای مرحله اول طرح تشدید مبارزه با اراذل و اوباش موسوم به «طرح شهید پاینده» در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،سردار محمدرضا اسحاقی در جمع خبرنگاران با تشریح این خبر گفت: با توجه به مطالبات مردم و لزوم برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت عمومی، طرح تشدید مقابله با اراذل و اوباش موسوم به طرح «شهیدحسن پاینده» در سطح استان گیلان به اجرا در آمد.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه قبل از اجرای مرحله اصلی طرح، پنج مرحله طرح مقدماتی پاکسازی در نقاط آلوده و جرمخیز با محوریت فرماندهی انتظامی شهرستان رشت و با مشارکت پلیسهای تخصصی اجرا شده تصریح کرد: همکاری بسیار خوب شهروندان، مزین شدن طرح به نام «شهید پاینده» و عزم جدی در برخورد با مخلان نظم و امنیت، نقش به سزائی در ایجاد انگیزه بین کارکنان و موفقیت در اجرای طرح داشته و برابر ارزیابیهای صورت گرفته، اجرای طرح با نتایج بسیار مثبت و حمایت آحاد مختلف شهروندان همراه بوده است.

خبر جدید  کدهای درآمدی شهرداری رشت بررسی و تصویب شد

وی اظهار داشت: در این طرح ۴۰ نفر از اراذل و اوباش نوظهور شناسائی و قریب به ۱۴۰ نفر از مخلان نظم و امنیت و اراذل شناسنامه دار احضار شدند.

فرمانده انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: در این مرحله، ۲۷۵ مورد پاکسازی مخفیگاه، ۲۳۴ مورد پاکسازی پاتوق و مکانهای حضور، ۱۵۳ مورد پلمپ واحدهای صنفی متخلف، ۹۲ مورد اجرای حکم جلب و ۱۴۱ نفر از مجرمان و متخلفان نیز دستگیر شدند.

خبر جدید  مشارکت کارکنان نیروی انتظامی گیلان در رزمایش مواسات

سردار اسحاقی تصریح کرد: ماموران در این راستا موفق شدند حدود ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی تعدادی سلاح سرد، ۴۰ قبضه سلاح گرم و مقادیری مهمات کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با قدردانی از همکاری اعضاءشورای تامین و کارکنان دخیل در این طرح که موجبات خرسندی و رضایت شهروندان را فراهم کردند، افزود: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و همکاران من بدون چشمپوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

خبر جدید  اماکن دولتی بلا استفاده را برای ایجاد مراکز ترک اعتیاد در اختیار سپاه قرار می‌دهیم


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.